Az NB III-ban már ismét KTE néven szerepel a kecskeméti felnőtt csapat, de a helyi akadémia is felveszi a patinás nevet.
Az egyesülettel történő sikeres egyeztetéseket követően a kecskeméti csapat újra Kecskeméti TE néven szerepelhet, immáron az NB III-ban. A korábbi NB I-es csapatot működtető kft. a 2015-16-os idény végén veszítette el a nevet és az élvonalbeli tagságot is, amikor a lilák nem kaptak licencet és csak a megyei bajnokságban tudtak elindulni, immár Kecskeméti LC néven.
A friss bejelentés szerint felnőtt csapat mellett az utánpótlás is felveszi a nevet, az újonnan megalakuló Kecskeméti Labdarúgó Akadémia Nonprofit Kft. csapatai a KTE Labdarúgó Akadémia nevet fogják viselni a bajnokság során - számolt be a kecskemetite.hu oldalán.
Átigazolások
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.