Nagy változások az angyalföldi keretben.
Hermány Bencének, Grúz Tamásnak és Christián Müllernek a múlt hónap végéig szólt a szerződése, így ők távoztak a Vasastól, Hermány az NB II-be idén felkerült Nyíregyházához igazolt – írja a vasasfc.hu.
Milos Adamovics is elhagyta a csapatot és a szerb Super Ligában játszó Surdulicához szerződött. Danijel Romics sem marad a Vasas játékosa, iránta a Hapoel Katamon Jerusalem FC érdeklődik.
Az előző szezonban a Siófokon kölcsönben játszó Czingráber Máté és Murka Benedek jó eséllyel visszatérhet Angyalföldre. Döntés később születik a két fiatal ügyében.
Átigazolások
Újpest
Duarte elköszönt
André Duarte távozik az Újpesttől, Instagramon búcsúzott el a középpályás.
Kisvárda
Popoola klubrekordért távozhat
Révész Attila elárulta, olyan mértékű érdeklődés van Popoola iránt, hogy vagy már most télen, vagy a következő nyáron a Kisvárda történelmének legmagasabb árán fogják tudni eladni.
ETO FC
Újabb játékost adtak a Szentlőrincnek
A 20 éves kanadai támadó, Lawrenzo Mascoe a korábban megkötött kooperációnak köszönhetően Décsy Ádámhoz és Tollár Imréhez hasonlóan az NB II-es Szentlőrincben folytatja. (ETO FB)