Nagy változások az angyalföldi keretben.
Hermány Bencének, Grúz Tamásnak és Christián Müllernek a múlt hónap végéig szólt a szerződése, így ők távoztak a Vasastól, Hermány az NB II-be idén felkerült Nyíregyházához igazolt – írja a vasasfc.hu.
Milos Adamovics is elhagyta a csapatot és a szerb Super Ligában játszó Surdulicához szerződött. Danijel Romics sem marad a Vasas játékosa, iránta a Hapoel Katamon Jerusalem FC érdeklődik.
Az előző szezonban a Siófokon kölcsönben játszó Czingráber Máté és Murka Benedek jó eséllyel visszatérhet Angyalföldre. Döntés később születik a két fiatal ügyében.
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.