Öt játékosától is megvált a Vasas

Nagy változások az angyalföldi keretben.
Privacsek András 2016. július 4., hétfő 11:57
Nagy változások az angyalföldi keretben.
Szerző: Privacsek András 2016. július 4., hétfő 11:57
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hermány Bencének, Grúz Tamásnak és Christián Müllernek a múlt hónap végéig szólt a szerződése, így ők távoztak a Vasastól, Hermány az NB II-be idén felkerült Nyíregyházához igazolt – írja a vasasfc.hu.

Milos Adamovics is elhagyta a csapatot és a szerb Super Ligában játszó Surdulicához szerződött.  Danijel Romics sem marad a Vasas játékosa, iránta a Hapoel Katamon Jerusalem FC érdeklődik.

Az előző szezonban a Siófokon kölcsönben játszó Czingráber Máté és Murka Benedek jó eséllyel visszatérhet Angyalföldre. Döntés később születik a két fiatal ügyében.

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz