NB II: Óriási fordítás a Vasastól, otthon kapott ötöt az NB I-re pályázó csapat - eredmények, tabella

2-0-ra is vezetett a Balmazújváros, de a Vasas a második félidőben Balajti góljával és Hajdú duplájával fordított. A forduló meglepetése Gyirmóton született meg.
Dudás Gábor 2019. március 17., vasárnap 18:52
Szerző: Dudás Gábor 2019. március 17., vasárnap 18:52

Merkantil Bank NB II, 29. forduló:

Gyirmót – Budaörs 1-5 (Nagy P. 39., ill. Sajbán Má. 28., 35., 53., Csiki 47., Gyurján 86.)

Vasas FC – Balmazújváros 3-2 (Balajti 55., Hajdú Á. 66., 79., ill. Domokos B. 5., Erdei 11. –11-esből)

Kaposvár – Csákvár 1-1 (Tömösvári 46., ill. Sándor Gy. 40. – 11-esből)

Budafok – Békéscsaba 2-1 (Kulcsár K. 27., Pölöskei P. 87., ill. Hursán 53.)

Nyíregyháza – ETO FC Győr 1-0 (Hornyák 51.)

Dorog – ZTE 1-2 (Paudits 3., ill., Babati 5., Farkas B. 26.)

Vác – Monor 1-2 (Zsolnai R. 62., ill. Farkas N. 45., Tóth B. 79.)

Soroksár – Cegléd 2-1 (Lőrinczy 53., Huszák 71., ill. Oldal 75.)

Tiszakécske – Siófok 2-2 (Kirchner K. 34., 38., ill. Horváth P. 12., Balogh B. 29.)

Kazincbarcika – Mosonmagyaróvár 0-0

NB II: 0-1-ről őrizte meg első helyét a ZTE, először kapott ki megújult stadionjában a Vác - eredmények
A 29. forduló után is a ZTE vezeti majd a tabellát, miután 2-1-re győzött Dorogon. Nyolcadik mérkőzésén veszítette el visszatérése óta tartó hazai veretlenségét a Vác, méghozzá a kiesőjelölt Monor ellen.