Megnyerte szombati első edzőmeccsét a Vasas: Torghelle gólja döntött

A Vasas idei második felkészülési mérkőzésén Torghelle Sándor góljával 1-0-ra legyőzte a Soroksárt.
Csakfoci Admin 2020. január 18., szombat 12:31
Szerző: Csakfoci Admin 2020. január 18., szombat 12:31

Az első helyzet a Soroksáré volt, de Korozmán közelről mellé gurított. A 11. percben pedig Orosz próbálkozását fogta Bősz. Ezt követően a hazaiaknak is volt két jó lövésük, Köbölét védte a kapus, még Hinora 19 méteres lökete kevéssel a bal kapufa mellé szállt - tudósított a vasasfc.hu.

A 31. percben megszerezte a vezetést a Vasas: Oroszi rosszul kezelt le egy hazaadást, Torghelle megzavarta és közelről a kapus lábai között a hálóba gurított (1-0).

A félidő hajrájában Bősz háromszor is védett, Korozmán két fejesét és Orosz közeli lövését hatástalanította.

A második játékrész elején Farkas lövése elakadt a védőkben, majd Torghelle passza után Köböl helyezett fölé 10 méterről.  Az 55. percben Torghelle 11 méteres lövésébe vetődtek bele, így a labda a kapu fölött hagyta el a játékteret. A 74. percben Farkas lőtt fölé, nem sokkal később Torghelle távoli lökete alig ment mellé.

A Vasas így 1-0-ra megnyerte mai első edzőmérkőzését, délután 14 órakor a szlovákiai Somorja együttesét fogadják.

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.