NB II: Újra az élen az MTK, Szpari-siker Zalaegerszegen - eredmények

Visszavette vezető helyét az MTK a Szeged 2011 3-0-s legyőzésével. A Nyíregyháza Pekár és Dragóner góljával verte a második félidő közepén megfogyatkozó, majd kilenc emberrel záró Zetét, közben emberhátrányban kapott ki Sopronban a meglepetéscsapat Kazincbarcika (2-0), a hazaiak ezzel első sikerüket aratták. Akárcsak a Szolnokot legyőző Csákvár.
Dudás Gábor 2017. október 8., vasárnap 19:00
Szerző: Dudás Gábor 2017. október 8., vasárnap 19:00

TABELLA: Az NB II állása itt!

Merkantil Bank NB II, 12. forduló

MTK – Szeged 2011 3-0 (Szerencsi 5., Farkas B. 10., Lencse 79.)

ZTE – Nyíregyháza 0-2 (Pekár 46. – 11-esből, Dragóner 95.) – piros lap: Fujsz (ZTE, 67.), Babati (ZTE, 93.)

Győri ETO – Dorog 2-2 (Bagi 9., Beliczky 59., ill. Szedlár 2., Kamarás 81.)

Csákvár – Szolnok 2-0 (Sándor Gy. 75., Molnár T. 94.)

Siófok – Budafok 1-1 (Petneházi 82. – 11-esből, ill. Pölöskei P. 68.)

Sopron – Kazincbarcika 2-0 (Horváth P. 83., Heil 90. – öngól ) – piros lap: Kanalos (Kazincbarcika, 56.)

Kifakadt a bíró miatt a ZTE edzője: "Alapszabályokat nem ismer, a partjelző 6 méterrel lemaradva"
Zoran Spisljak ingerülten értékelt a Nyíregyháza elleni vasárnapi NB II-es rangadó (0-2) után, Barna Gábor játékvezető és segítői teljesítményét kifogásolva.

Kisvárda – Budaörs 1-0 (Ilic 93.)

Békéscsaba – Gyirmót 1-1 (Urbin 78., ill. Kiss M. 67.)

Mosonmagyaróvár – Soroksár 0-1 (Gyepes 56.)

Cegléd – Vác 1-0 (Szilágyi P. 27.)