Újpest: Megvan Feczesin utódja – hivatalos

Az Újpest hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Bacsa Patrikot, aki a télen távozó Feczesin Róbert mezszámát kapta meg új klubjában.
Csakfoci Admin 2020. január 22., szerda 15:45
Az Újpest hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Bacsa Patrikot, aki a télen távozó Feczesin Róbert mezszámát kapta meg új klubjában.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. január 22., szerda 15:45

A hét elején a amigeleken.hu szurkolói portál számolt be arról, hogy DVTK saját nevelésű, 27 éves támadója, Bacsa Patrik lilába öltözik és az Újpest csapatát erősíti tovább - ezt szerda délután a IV. kerületiek hivatalos oldalukon be is jelentették.

A 192 cm-es korábbi utánpótlás-válogatott játékos új csapatában a 9-es mezszámban fog a jövőben pályára lépni.

- Nyilván, hogyha kimondjuk, hogy egy 20-szoros bajnokról beszélünk azt sokat elmond, és nagyon örültem a megkeresésnek. Egy pillanatig nem tétováztam, ide akartam igazolni, mert szeretnék nagyobb célokért küzdeni, mint az előző klubomban. Remélem, hogy a csapat erőssége tudok majd lenni, hogy hozzá tudom majd segíteni az egyesületet újabb trófeák megszerzéséhez. Legutóbb ellenfélként játszottam az Újpest ellen a kupadöntőn, akkor gólt is szereztem, de nem nyertünk, így abban reménykedem, hogy ezúttal a győztes gárda oldalán emelhetem magasba majd a serleget - mondta Bacsa Patrik a kötelező papírok aláírását követően.

A Diósgyőr klubhonlapja szerint Bacsa átigazolási díj ellenében került az Újpesthez.

Bacsa fél év Kisvárdai kölcsönjátékot leszámítva - az utánpótlásban eltöltött évekkel együtt - 16 éven keresztül játszott a DVTK színeiben.

Elbúcsúzott a DVTK-tól

Bacsa Patrik a közösségi oldalán jelezte, új fejezet kezdődik pályafutásában, és megköszönte az elmúlt 16 évet a DVTK-nak.

https://www.instagram.com/p/B7n-3P4n0cU/

Átigazolások
Hertha BSC
Dárdai Márton
A Berliner Kurier pénteki cikke szerint Dárdai Márton és néhány fiatal játékos más kluboktól is kapott ajánlatot, így nem kizárt, hogy a nyáron távoznak a Herthától.
Csíkszereda
Szabó István egyre közelebb
A román DigiSport megerősíti a Csakfoci korábbi hírét: Szabó István a Csíkszeredánál köthet ki.
Légiósok
Balogh Botond
A török Kocaelispornál állítólag felmerült a Parmától kölcsönvett magyar válogatott védő, Balogh Botond végleges szerződtetése. (mavikocaeli.com.tr)
Tovább az összes átigazoláshoz