Nem az előzetesen kijelölt Vad II István vezeti szombat délután a DVSC és az Újpest összecsapását.
Változás történt az NB I 19. fordulójának játékvezetői küldésén, miután a DVSC–Újpest mérkőzésre eredetileg kijelölt Vad II István megbetegedett, helyette Karakó Ferenc fújja majd a sípot.
Karakó asszisztensei Albert István és Medovarszki János lesznek, míg az alapvonalakon Takács János és Nagy Róbert fognak helyet foglalni segítőként.
A harmadik helyezett DVSC és az ötödik pozíciót elfoglaló Újpest összecsapását 17 órakor rendezik.
NB I, 19. forduló
szombat, 17.00
Debreceni VSC–Újpest FC – vezeti: Karakó Ferenc
Mol Vidi FC–Puskás Akadémia – vezeti: Kassai Viktor
Diósgyőri VTK–Mezőkövesd Zsóry – vezeti: Szőts Gergely
Haladás–Kisvárda – vezeti: Bogár Gergő
szombat, 19.30
Ferencváros–Budapest Honvéd – vezeti: Berke Balázs
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.