Hriszto Sztoicskov Tóth Balázs klubigazgatóval, és honfitársával, a felcsútiak NB I-es csapatában szereplő Kamen Hadzsievvel is találkozott.
Az 1994-es világbajnokság gólkirálya és ugyanazon év aranylabdása, Hriszto Sztoicskov szombaton délután akadémiánkra látogatott - jelezte a Puskás Akadémia hivatalos oldala, a pfla.hu. Minden idők legjobb bolgár labdarúgója az Egyesült Államok legnagyobb latin nyelvű sportcsatornája, a jövő évi labdarúgó Európa-bajnokság kapcsán hazánkban forgató Univision képviseletében, Kovács Barnabás volt barcelonai főkonzul társaságban érkezett Felcsútra.
Sztoicskov Puskás Akadémián tett látogatása során találkozott Tóth Balázs klubigazgatóval, illetve honfitársával, bolgár légiósunkkal, Kamen Hadzsievvel, és a helyszínen nézi meg a vasárnapi Ferencváros-Puskás Akadémia bajnoki labdarúgó mérkőzést.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Újpest
Medeiros 2 évre jöhet
A portugál A Bola már kész tényként közli, hogy Iuri Medeiros (legutóbb Beer Sheva) a liláknál folytatja. Két évre írhat alá, hosszabbítási opcióval.

Csákvár
Hosszabbítás
A 25 éves középpályás, Dencinger Norbert a következő szezonra is elkötelezte magát a Csákvárhoz.

Bernd Storck
Ezért esett a pad alá
Most kiderült, hogy a Cercle Brugge miért szegte meg korábbi ígéretét, ami azt is eredményezte, hogy Bernd Storck nemcsak a belga csapat, de a Kisvárda kispadjáról is lemaradjon.