Storck EL-induló magyar csapattól kapott ajánlatot – ezért maradhat el a visszatérése

A korábbi magyar szövetségi kapitányt a bajnoki negyedik és kupadöntős Budapest Honvéd kereste meg.
Csakfoci Admin 2019. május 24., péntek 19:30
A korábbi magyar szövetségi kapitányt a bajnoki negyedik és kupadöntős Budapest Honvéd kereste meg.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. május 24., péntek 19:30

A csakfoci.hu belgiumi információi szerint az Európa Liga nyári selejtezőiben már biztosan érdekelt Budapest Honvéd megkereste a magyar válogatott korábbi szövetségi kapitányát, Bernd Storckot. A német szakember 2017 októberében távozott nemzeti csapatunk éléről, az idei szezonban a belga élvonalbeli Mouscron vezetőedzőjeként dolgozott.

Értesüléseink szerint Storck ajánlatot is kapott a nemrég tulajdonosváltáson átesett, jelenleg Supka Attila által irányított kispestiektől, de jelen állás szerint valószínűbb, hogy marad Belgiumban, ahol a Mouscronnál komolyabb célokért küzdő csapatot irányítana szívesen.

Átigazolások
Ferencváros
Kenan Kodro
Kenan Kodro jövője továbbra is nyitott, de egyre valószínűbb, hogy a bosnyák csatár a szezon után is a Real Zaragozánál maradhat.
Légiósok
Szivicset menesztették
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a szerb élvonalban szereplő Radnicki Nis, hogy menesztette a csapathoz nyáron kinevezett Szivics Tomiszlávot, a klubelnök pedig kemény kritikát fogalmazott meg.
MTK
Sztárklubok vinnék a tehetséget
Külföldi nagyágyúk érdeklődnek az MTK tehetsége, a 15 éves Andrej Vasiljevic iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz