Honvéd: Az új tulajdonosok átadták Hemingwaynek a kupaezüstöt

Csakfoci Admin 2019. június 14., péntek 14:00
Szerző: Csakfoci Admin 2019. június 14., péntek 14:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismeretes, április 8-án a Metalcom csoporthoz tartozó befektetőcég, a Reditus Equity Zrt. vásárolta meg a Honvéd Futball Club Kft. 100%-os üzletrészét a Quinex America LLC-től, a The Hemingway Group leányvállalatától.

A kispestiek két új tulajdonosa, Mendelényi Dániel és Bozó Zoltán pedig úgy döntött, mivel az elmúlt szezon nagy részében George F. Hemingway volt a kispestiek tulajdonosa, ezért felajánlották neki a Magyar Kupa döntője után kapott ezüstérmet.

Remélem jövőre egy aranynak a másolatát hozzátok majd nekem – mondta nevetve Hemingway az átadás pillanatakor.

Átigazolások
ZTE
Szendrei komoly kérői
A Legia Varsó és a Ferencváros is érdeklődik a ZTE 26 éves középpályása, Szendrei Norbert iránt. (pilkanozna.pl)
DVSC
Afrikai tehetség érkezik?
A guineai Sainte Marie Academy egyik nagy tehetsége, a védekező középpályás N'fanly Camara nagyon közel áll ahhoz, hogy a DVSC játékosa legyen. (Africafoot)
Újpest
Simek Péter
Úgy tudjuk, Simek Péter Újpesten vállalhat munkát.
Tovább az összes átigazoláshoz