Még vasárnap sikerült hatástalanítaniuk a Magyar Honvédség tűzszerészeinek a Bozsik Stadionnál talált bombát – tájékoztatta a honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztje az MTI-t.
Gajdos Milán elmondta, hogy a 250 kilogrammos brit légibombából kiszerelték a gyújtószerkezetet. A bombatestet a honvédség központi gyűjtőhelyére szállították későbbi megsemmisítésre.
Mint ismeretes, Budapest XIX. kerületében, a Bozsik Stadionban világháborús robbanótestet találtak, amelynek hatástalanítása miatt a lakók, az ott-tartózkodók biztonsága érdekében kiürítették és lezárták a környéket. (MTI)
Átigazolások
Légiósok
Marad az utolsó Dárdai?
A Berliner Kurier szerint akár 16 távozója is lehet a Herthának a nyáron, de a magyar válogatott Dárdai Márton maradhat továbbra is a Bundesliga 2-es gárdánál.
ETO FC
Nagy bejelentés
Paul Anton, az ETO FC csapatkapitánya 2027-ig hosszabbított Győrben.
Légiósok
Sallai is a Liverpoolban?
Sallai Roland édesapja, Sallai Tibor beszélt arról, hogy a Vörösök már felvették a kapcsolatot fia szerződtetésének ügyében.