Az NB I első fordulójában Diósgyőrben találkozik a két csapat.
Múlt hét csütörtökön sorsolt az MLSZ az NB I 2019/2020-as idényére, e szerint az első fordulóban Honvéd-DVTK összecsapásra kerül sor. A kispestiek már akkor jelezték, hogy szükség lehet majd a pályaválasztói jog felcserélésére, hiszen a találkozó idején zajlanak ideiglenes hazai pályájukon, az Új Hidegkuti Nándor Stadionban a Maccabi Játékok.
Hétfőn véglegessé vált, hogy az első fordulóban a két csapat Diósgyőrben találkozik, a szezonban hátralévő két bajnokit pedig a Honvéd pályaválasztásával rendezik - írja a honvedfc.hu.
Átigazolások
Reagált a jövőjére
Sztanyiszlav Csercseszov
A Fradit korábban irányító tréner a róla szóló sajtóhírekre reagálva egyértelművé tette: kizárólag jelenlegi csapatára koncentrál.
Kapós lett a fiatal légiós
Akpe Victory
Portugál sajtóhírek szerint a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory felkeltette a Benfica érdeklődését, miután remek félszezont produkált.
Újabb légiós távozott
Ante Roguljic
Közös megegyezéssel és azonnali hatállyal szerződést bontott a DVTK és Ante Roguljić. A horvát középpályás így a Fizz Liga utolsó fordulójában sem lép pályára. (dvtk.eu)