Egyre durvább Détári-rekordokat döntöget Lanzafame

Hihetetlen szériában van a Honvéd olasz csatára - VIDEÓ.
Budai László 2016. november 6., vasárnap 11:39
Hihetetlen szériában van a Honvéd olasz csatára - VIDEÓ.
Szerző: Budai László 2016. november 6., vasárnap 11:39

A hétközben honlapunk is megírta, hogy Davide Lanzafame zsinórban hatodik mérkőzésén rúgott góljával Détári Lajos 1986-os fantasztikus sorozatát ismételte meg. A statisztikát a kispestiek szurkolói honlapja fedezte fel.

Az olasz támadó pedig nem állt le, szombaton a DVTK ellen is eredményes volt, így már 7/7-nél tart. Ezzel is egy Détári-szériát állított be, Döme 1985 tavaszán tudott egymás után hétszer is gólt lőni a magyar bajnokságban.

Détári akkor a Tatabánya, a Békéscsaba, a SZEOL, a Haladás, a Rába ETO, az FTC és a ZTE kapuját vette be.

Lanzafame eddigi áldozatai a következő csapatok: DVTK, Haladás, Fradi, Újpest, Videoton (a Negóról bepattanó gólt akkor neki adta az MLSZ), Honvéd, MTK.

A kispestiek játékosa hét találatával a góllövőlista második helyén áll Böde Dániellel holtversenyben. Kettőjüket csak a Videoton csatára, Feczesin Róbert előzi meg.

Lanzafame 7. gólja

Átigazolások
Fradi
A Bournemouth a legújabb kérő?
A legfrissebb hírek szerint a Premier League 15. helyén álló Bournemouth is szívesen látná Tóth Alexet.
Fradi/Újpest
A zöldeknek is kellhet a csatár
A germanijak.hr szerint az FTC is érdeklődik Franko Kovacevic megszerzése iránt. A Csakfoci úgy tudja, a játékos valóban ismert a Fradi számára (is).
Fradi
Így áll Tóth Alex ügye
A Lazio 10 millió eurót, plusz bónuszokat kínált, de a Fradi 2 millióval többet akar. A rómaiak bíznak a gyors megegyezésben, így Fabiani sportigazgató nem utazott el a csapat veronai meccsére. (Di Marzio)
Tovább az összes átigazoláshoz