Egy bajnokcsapatnál merült fel a neve.
Az Európa-bajnokság végeztével a magyar válogatott játékosai igencsak kelendőek lettek az átigazolási piacon, a nemzetközi sajtóban sorra hallani az egyes külföldi klubok érdeklődéséről.
Ebből kifolyólag izraeli sajtóhírek szerint a Ferencváros csatára, Böde Dániel is felkerült egy klub kívánságlistájára. A sport1.maariv.co.il című internetes portál ugyanis arról ír, hogy a zöld-fehérek támadója az izraeli bajnokcsapat, a Hapoel Beer-Seva látókörébe került, akik a beszámolók szerint szemmel tartják a labdarúgót a válogatott sikeres szereplését követően.
Átigazolások
Olaszország
Costantinót kinevezték
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Costantino (legutóbb Bishkek City) lett az U16-os olasz válogatott új szövetségi edzője.
Honvéd
Marad a fiatal
Három évvel meghosszabbította a szerződését a klub 17 éves támadója, Kovács Erik.
Zalaegerszegen folytatja
Tiago Peñalba
Tiago Peñalba magyarországi átigazolása után mintegy 500 millió argentin pesót kaphat korábbi klubja.