Fradi-Dinamo: Kegyetlenül kihasználta első helyzetét a horvát bajnok – videó

Akárcsak az első meccsen, a budapesti visszavágón is korán vezetést szerzett a Dinamo Zagreb a Ferencváros ellen. A spanyol Dani Olmo ezúttal előkészítő volt, a gólt pedig a vendégek csapatkapitánya, Arijan Ademi szerezte a 16. percben, kihasználva a hazai védelem és középpálya tétovázását. 
Dudás Gábor 2019. augusztus 13., kedd 20:39
Akárcsak az első meccsen, a budapesti visszavágón is korán vezetést szerzett a Dinamo Zagreb a Ferencváros ellen. A spanyol Dani Olmo ezúttal előkészítő volt, a gólt pedig a vendégek csapatkapitánya, Arijan Ademi szerezte a 16. percben, kihasználva a hazai védelem és középpálya tétovázását. 
Szerző: Dudás Gábor 2019. augusztus 13., kedd 20:39
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz