MK-döntő: Iványi érvénytelenítette a Vidi gólját, majd Nikolicsot elküldte a kispadtól - videó

Nem mindennapi jelentek játszódtak le a jelenleg is zajló Honvéd-MOL Vidi FC Magyar Kupa-döntőn. A találkozón a fehérváriak egy gyorsan elvégzett szabadrúgás után egyenlítettek, de nem sokkal később Iványi Zoltán érvénytelenítette a gólt, valamint Marko Nikolicsot kiállította a játékvezető.
Csakfoci Admin 2019. május 25., szombat 21:15
Szerző: Csakfoci Admin 2019. május 25., szombat 21:15

A mérkőzés 65. percében Kovács és Nego játszott össze, majd a meginduló Vidi-játékost Uzoma feltartotta Negót, amiért Iványi Zoltán játékvezető szabadrúgást ítélt. A pontrúgást Huszti gyorsan elvégezte, Nego középre adott és az érkező Stopira közelről volt eredményes.

A találatot az előző év bírójának megválasztott Iványi érvénytelenítette, mondván ő nem adott jelt a szabadrúgás elvégzésére.

A történtek után elszabadultak az indulatok a pályán: különböző tárgyak repültek be a játéktérre, illetve a Vidi edzője, Marko Nikolics hevesen reklamálta a találat érvényességét, amiért a 43 éves spori elküldte a kispadtól a reklamáló trénert.

A mérkőzést a csakfoci.hu-n élőben közvetítjük.

MK-döntő: Honvéd-MOL Vidi FC 1-2 - közvetítés
Szombaton este 19:30 órakor a budapesti Groupama Arénában játsszák a Magyar Kupa döntőjét, amelyen a Budapest Honvéd és a MOL Vidi FC csap össze. A találkozót a csakfoci.hu élőben közvetíti. Kövesd velünk a meccset!
Sallai Roland
A Kicker szerint a nyári átigazolási szezonban eldől, hogy a Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland hosszabbít vagy távozik.