MK: A dorogiak csodacseréi intézték el az óbudaiakat

Az NB III Nyugati csoportjában szereplő III. kerületi TVE az MK-nyolcaddöntőjének visszavágóján pályaválasztóként 2-0-s vereséget szenvedett az NB II-es Dorog ellen, így a vendégek 6-1-es összesítéssel bejutottak a legjobb nyolc közé.
Csakfoci Admin 2020. február 19., szerda 15:20
Szerző: Csakfoci Admin 2020. február 19., szerda 15:20

A Dorog a nyolcaddöntő első mérkőzésén 4-1-es győzelmet aratott a III. kerületi TVE ellen, így kényelmes helyzetből vágta a szerdai visszavágót. A találkozó első félidejében gólok helyett inkább a sárga lapok voltak előtérben.

A szünet után a 69. percben emberhátrányba kerültek az óbudaiak, miután Tóth Dáriuszt kiállította a játékvezető. A hajrában a dorogiaknál csereként beálló Vígh juttatta előnyhöz a vendégeket, majd a 92. percben Girsik is betalált, így kettős győzelemmel, 6-1-es összesítéssel bejutottak a Magyar Kupa negyeddöntőjébe.

Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó

III. kerületi TVE - Dorog 0-2 (Vígh Á. 86., Girsik 92) - kiállítva: Tóth D. 69. (III. kerületi TVE)

III. kerületi TVE: Jeszenszky - Bori (Kaszai 64.) Szalai (Fazakas 64.), Erdei, Tóth - Petneházi, Tamási, Kapronczai, Sili - Borvető, Sóron (Rabatin 71.)

Dorog: Borsos - Ryashko, Lencsés, Berkó, Forró - Beke, Kittl, Nagyházi (Takács 73.), Barna - Paudits (Girsik 85.), Délczeg (Vígh Á. 77.)