A hétvégén nem csak a Haladás-Kazincbarcika NB II-es bajnokin, de egy osztállyal lejjebb, a Gyöngyös-BVSC NB III-as mérkőzésen is született egy emlékezetes találat. A 0-2-re végződött találkozó 90. percében Rédei Milán "gyertyának oltott" felszabadító rúgását csúnyán elnézte Halasi Ádám kapus, így a labda végül a hálóban kötött ki.
Olvastad már?
Rossz beadás után az év mellényúlása: Óriási potyagól az NB II-ben - videó
Egészen hihetetlen, a 92. percben született góllal alakult ki a Haladás-Kazincbarcika NB II-es bajnoki 2-2-s végeredménye vasárnap.
Elolvasom
Átigazolások
Aláírt Diósgyőrben
Gróf Dávid
Gróf Dávid személyében háromszoros magyar bajnok, egyszeres kupagyőztes, egykori válogatott kerettag kapust igazolt a DVTK.
Neftci Bakuhoz igazolt
Skribek Alen
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Skribek Alen Azerbajdzsánban folytatja pályafutását.
Nagykanizsa
Átigazolás
A Nagykanizsával az előző szezonban az NB II-be feljutó Horváth Balázs a horvát harmadosztályú NK Međimurje együtteséhez igazolt.