Fotó: www.mlsz
Az Európai Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága két mérkőzésre tiltotta el a Horvátország ellen a kiállítás sorsára jutó Kleinheisler Lászlót.
Hétfő este a Magyar Labdarúgó Szövetség a hivatalos Twitter-oldalán jelentette be, hogy Kleinheisler László nem léphet pályára a Wales elleni Eb-selejtezőn, mivel
az UEFA fegyelmi bizottsága két mérkőzésre tiltotta el,
ebből egy meccset pedig már letöltött az Azerbajdzsán elleni találkozón.
Mint ismert, a horvát élvonalban szereplő NK Osijek középpályását a Horvátország elleni spliti összecsapás 56. percében állította ki Orsato játékvezető.
Honlapunkon korábban beszámoltunk arról is, hogy furcsa helyzetbe került a magyar válogatott két játékosa is a Wales elleni sorsdöntő Eb-selejtező előtt, továbbá Korhut Mihály eltiltás miatt nem léphet pályára Cardiffban, kulcsposzton akadhatnak problémái Marco Rossi szövetségi kapitánynak.
Olvastad már?
Walesi-magyar: Furcsa szituációba került két játékosunk - kulcsposzton akadhatnak problémái Rossinak
Baráth egy hónapon át biztosan nem fog pályára lépni tétmeccsen, míg az eltiltott Korhutot valószínűsíthető, hogy Kádár pótolja, így ketten is kiválnak középről a Wales elleni sorsdöntő meccsre.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.