Mint ismert, lesállás előzte meg a szlovák válogatott első gólját a budapesti Eb-selejtezőn hétfő este. A magyarok szövetségi kapitánya, a heves vérmérsékletű Marco Rossi nem is hagyta szó nélkül a játékvezetők tevékenykedését közvetlenül a lefújást követően, Dzsudzsák Balázs pedig úgy fogta vissza a trénert, hogy befogta a száját.
Olvastad már?
A sérülten beálló Pátkai: "A szlovákok okosan tördelték a játékot"; Gulácsi: "Egy nagy bravúr kell idegenben"
A még nem százszázalékos Pátkai Máté szerint megnyerhettük volna a mérkőzést a szlovákok ellen, de az ellenfél okosan tördelte a játékot. Gulácsi Péter úgy látja, nem feltétlenül reális az eredmény, és kitért arra is, miért titulálták az "év meccsének" a szlovákok elleni Eb-selejtezőt.
Elolvasom
Átigazolások
Utánpótlás
Farkas Timót
Farkas Timót személyében újabb magyar támadó szerződtetését jelentette be a holland AZ Alkmaar.
ZTE
Brian van der Steen
Nuno Campos után a Zalaegerszeg (korábbi) erőnléti edzője, Brian van der Steen is csatlakozott a Dinamo Bukaresthez.
Celtic
Keane hivatalosan is bukta
Martin O'Neillt nevezték ki véglegesen a Celtic vezetőedzőjének, miután az előző idényben bajnoki címet, valamint Skót Kupát is nyert.