Válogatott: Szurkolóink ezt a csapatot küldenék pályára Horvátország ellen

Ma este a Poljud Stadionban Eb-selejtezőn lép pályára a magyar válogatott Horvátország ellen. Ezt a csapatot preferálják az olvasóink.
Privacsek András 2019. október 10., csütörtök 15:06
Ma este a Poljud Stadionban Eb-selejtezőn lép pályára a magyar válogatott Horvátország ellen. Ezt a csapatot preferálják az olvasóink.
Szerző: Privacsek András 2019. október 10., csütörtök 15:06

Csütörtökön 20.45-től a horvátok elleni spliti mérkőzéssel folytatódik válogatottunk számára az Európa-bajnoki selejtezősorozat.

Ezúttal is arra kértük olvasóinkat, állítsák össze a mieink kezdőcsapatát. A lehetőségek felsorolásakor volt olyan játékos, akit több poszton is variációként adtunk meg, ezért például a Dzsudzsák Balázsra vagy éppen Sallai Rolandra leadott voksok megoszlottak.

Az alapfelállás a Marco Rossi által eddig jobbára preferált és alkalmazott rendszernek megfelelően a 4-2-3-1.

Íme a magyar válogatott összeállítása a szurkolók szerint:

Gulácsi Péter (a szavazatok 94%-ával) - Lovrencsics Gergő (85%), Willi Orbán (91%), Kádár Tamás (81%), Korhut Mihály (79%) - Kleinheisler László (56%), Sigér Dávid (37%) – Dzsudzsák Balázs (34%), Holman Dávid (44%), Sallai Roland (41%) – Szalai Ádám (72%)

Átigazolások
Fradi
Beszállnak Tijaniért
Csehországi lapértesülés szerint az FTC is szívesen látná a tavasszal kölcsönben Nyíregyházán remeklő Muhamed Tiajnit.
DVSC
Nagy mozgás várható
Sergio Navarro és stábja is távozhat, miközben 10 játékos jövője kérdőjeles. A jelenleg nyíregyházi Manner Balázs és Muhamed Tijani érkezése sem kizárt. (DVSC Fanatics)
Ferencváros
Két kiszemeltről írnak
A 24 éves izraeli-magyar középpályás, Ido Shahar (Maccabi Tel Aviv), illetve a Qarabag 25 éves azeri válogatott balhátvédje, Elvin Cafarguliyev is kiszemelt lehet. (ulloi129.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz