Splitben rendezik a horvát és a magyar labdarúgó-válogatott októberi Európa-bajnoki selejtezőjét.
A horvát szövetség szerdán a közösségi oldalán jelentette be, hogy az ország második legnagyobb városában található Poljud Stadionban tartják a találkozót október 10-én, 20.45-től. A két csapat budapesti mérkőzését március 24-én 2-1-re a magyarok nyerték.
Zlatko Dalic, a horvátok szövetségi kapitánya régóta kampányolt Split mellett, mivel itt még "forróbb" körülmények között fogadhatja ellenfelét a vb-ezüstérmes.
A magyar válogatott ősszel negyedik alkalommal lép pályára Horvátországban, de Splitben először szerepel, eddig ugyanis kétszer Zágráb, egyszer pedig Eszék adott otthont a mérkőzéseknek. (MTI/csakfoci)
Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.