Válogatott: Állítsd össze Rossi Wales elleni kezdőcsapatát!

Lépj öt percre Marco Rossi szövetségi kapitány helyébe és szavazd meg a kezdőcsapatot!
Dudás Gábor 2019. november 18., hétfő 10:35
Szerző: Dudás Gábor 2019. november 18., hétfő 10:35

Kedd este (20:45) az év legfontosabb magyar válogatott mérkőzésére kerül sor, hiszen Walesben az Eb-re jutás lett a cél és a tét a mieink számára, akik egy győzelemmel mindenképpen kvalifikálhatják magukat a 2020-as, részben hazai rendezésű kontinenstornára.

Akárcsak a korábbi kapitányok és sorozatok idején, illetve a válogatott összecsapások előtt, ezúttal is arra kérjük olvasóinkat, állítsák össze a mieink kezdőcsapatát. Ki legyen a kezdőkapus, hogyan álljon fel a védelem, a középpálya és a támadósor a Wales elleni Eb-selejtezőn? Szavazd meg alább!

A lehetőségek felsorolásakor volt olyan játékos, akit több poszton is variációként adtunk meg, az alapfelállást pedig a Rossi által eddig jobbára preferált és alkalmazott rendszernek megfelelően 4-2-3-1-ben adtuk meg.

Rossi műhelytitkai: Így nyerhetünk Walesben és juthatunk ki az Eb-re - elemzés
Sorsdöntő mérkőzést játszik a magyar labdarúgó-válogatott kedden, Cardiffban Wales ellen. Az alábbiakban azon szakmai és taktikai lehetőségeket vesszük számba, amelyek Marco Rossi munkájának alappillérei és amelyek optimális esetben növelhetik a válogatott továbbjutási esélyeit. Kéri András Dániel szakmai elemzése.
Vasas
Tóth Milán
A Vasas meghosszabbította Tóth Milán szerződését.
Szabó Bálint
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Szabó Bálint neve is ott van a kiszemeltek listáján a negyedik kerületieknél.