Bernd Storck kihirdette kezdőcsapatát a portugálok elleni utolsó Eb-csoportmeccsre.
Több érdekességet is tartalmaz a bejelentés: így például Gera Zoltán nem kap extra pihenőt, Cristiano Ronaldóék ellen is kezdőként szerepel a Ferencváros középpályása, a csatársorban pedig megint Szalai Ádám kap szerepet előretolt ékként.
Nem játszik ezúttal Kádár Tamás és Nagy Ádám sem, a két, sárga lapok által fenyegetett kulcsember helyén két, az Eb-n még újoncnak számító futballista, Elek Ákos és Korhut Mihály játszik majd.
Ugyancsak először lép pályára a tornán Lovrencsics Gergő és Pintér Ádám.
Király – Lang, Guzmics, Juhász, Korhut – Pintér Á., Elek – Lovrencsics, Gera, Dzsudzsák – Szalai
Átigazolások
ETO
Kiszemeltek
A korábbi Real-kapus, Keylor Navas tényleg képben lehet. Mellette Viktor Djukanovic (Hammarby), Modou Lamin Marong (Somorja) és Somogyi Ádám (Honvéd) is kiszemelt. (NSO)
Légiósok
Csongvai válthat
A svéd élvonalbeli AIK együtteséből a francia másodosztályú Saint-Étienne-be szerződhet a 2-szeres magyar válogatott Csongvai Áron. (NSO)
Fradi
Joseph a Zvezdában?
Szerbiában arról írnak, hogy a Crvena zvezda szerződtetné az FTC vb-t is megjárt támadóját, Lenny Josephet.
