Bernd Storck kihirdette kezdőcsapatát a portugálok elleni utolsó Eb-csoportmeccsre.
Több érdekességet is tartalmaz a bejelentés: így például Gera Zoltán nem kap extra pihenőt, Cristiano Ronaldóék ellen is kezdőként szerepel a Ferencváros középpályása, a csatársorban pedig megint Szalai Ádám kap szerepet előretolt ékként.
Nem játszik ezúttal Kádár Tamás és Nagy Ádám sem, a két, sárga lapok által fenyegetett kulcsember helyén két, az Eb-n még újoncnak számító futballista, Elek Ákos és Korhut Mihály játszik majd.
Ugyancsak először lép pályára a tornán Lovrencsics Gergő és Pintér Ádám.
Király – Lang, Guzmics, Juhász, Korhut – Pintér Á., Elek – Lovrencsics, Gera, Dzsudzsák – Szalai
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
