Bernd Storck kihirdette kezdőcsapatát a portugálok elleni utolsó Eb-csoportmeccsre.
Több érdekességet is tartalmaz a bejelentés: így például Gera Zoltán nem kap extra pihenőt, Cristiano Ronaldóék ellen is kezdőként szerepel a Ferencváros középpályása, a csatársorban pedig megint Szalai Ádám kap szerepet előretolt ékként.
Nem játszik ezúttal Kádár Tamás és Nagy Ádám sem, a két, sárga lapok által fenyegetett kulcsember helyén két, az Eb-n még újoncnak számító futballista, Elek Ákos és Korhut Mihály játszik majd.
Ugyancsak először lép pályára a tornán Lovrencsics Gergő és Pintér Ádám.
Király – Lang, Guzmics, Juhász, Korhut – Pintér Á., Elek – Lovrencsics, Gera, Dzsudzsák – Szalai
Átigazolások
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Ajka
Új középpályás
Az Ajka bejelentette, hogy leigazolták a Soroksár középpályását, Németh Eriket. A 26 éves labdarúgó egyéves szerződést kötött az ajkaiakkal.
