Bernd Storck kihirdette kezdőcsapatát a portugálok elleni utolsó Eb-csoportmeccsre.
Több érdekességet is tartalmaz a bejelentés: így például Gera Zoltán nem kap extra pihenőt, Cristiano Ronaldóék ellen is kezdőként szerepel a Ferencváros középpályása, a csatársorban pedig megint Szalai Ádám kap szerepet előretolt ékként.
Nem játszik ezúttal Kádár Tamás és Nagy Ádám sem, a két, sárga lapok által fenyegetett kulcsember helyén két, az Eb-n még újoncnak számító futballista, Elek Ákos és Korhut Mihály játszik majd.
Ugyancsak először lép pályára a tornán Lovrencsics Gergő és Pintér Ádám.
Király – Lang, Guzmics, Juhász, Korhut – Pintér Á., Elek – Lovrencsics, Gera, Dzsudzsák – Szalai
Átigazolások
ZTE / Nagykanizsa
Kooperálnak
A 2026/2027-es szezonra szóló együttműködési megállapodás jött létre a ZTE FC és az FC Nagykanizsa között.
Ex-Fradi
Tokmac Japánban
Tokmac Nguen a japán másodosztályú Tochigi Cityhez igazolt.
DVSC
18 éves csatár is jöhet
Az Africafoot értesülései szerint a 18 éves guineai csatártehetség, Mamadou Yéro Bah (ACK Academy) a napokban Magyarországra utazik, hogy aláírjon a DVSC-hez.
