Bernd Storck kihirdette kezdőcsapatát a portugálok elleni utolsó Eb-csoportmeccsre.
Több érdekességet is tartalmaz a bejelentés: így például Gera Zoltán nem kap extra pihenőt, Cristiano Ronaldóék ellen is kezdőként szerepel a Ferencváros középpályása, a csatársorban pedig megint Szalai Ádám kap szerepet előretolt ékként.
Nem játszik ezúttal Kádár Tamás és Nagy Ádám sem, a két, sárga lapok által fenyegetett kulcsember helyén két, az Eb-n még újoncnak számító futballista, Elek Ákos és Korhut Mihály játszik majd.
Ugyancsak először lép pályára a tornán Lovrencsics Gergő és Pintér Ádám.
Király – Lang, Guzmics, Juhász, Korhut – Pintér Á., Elek – Lovrencsics, Gera, Dzsudzsák – Szalai
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
