Továbbra is kérdéses a védő játéka Izland ellen.
Nyerj pénzt a német és az angol válogatottal: fogadj remek szorzókkal - kattints!
Csütörtök délután sajtótájékoztatót tartott a magyar válogatott, majd ezt követően egy nyílt edzést tartott Bernd Storck szövetségi kapitány.
A tréningen a korábban sérüléssel küszködő középpályás, Lovrencsics Gergő a társakkal edzett, így minden bizonnyal bevethető állapotban lesz a szombati, Izland elleni csoportmérkőzésre.
Sajnos ugyanez nem biztos, hogy elmondható lesz a nemzeti együttes bekkjéről, Fiola Attiláról, aki nem edzett együtt a csapattal. A védő az osztrákok elleni mérkőzés második félidejében kapott egy rúgást a bal lábára, és bár a kezelések hatására lábadozik sérüléséből, továbbra is kérdéses a szombati játéka.
Átigazolások
Légiósok
Pécsi kölcsönben
Ausztriában folytathatja a Liverpool magyar kapusa, Pécsi Ármin.
Honvéd
Válogatott kapus érkezhet
A vb-t sérülés miatt kihagyó 30 éves bosnyák válogatott kapus, Osman Hadzikic a horvát Slaven Belupótól igazolhat a Kispest-Honvédhoz. (Nemzeti Sport)
ETO
Befutott az afrikai csatár
Modou Lamin Marong az előző szezonban 27 bajnokin 10 gólt lőtt és 6 gólpasszt adott a szlovák másodosztályban. Most az MLSZ adatbankja szerint Győrbe szerződött.