Másodszor járt ki a szemüveg az Eb-n a magyar-izlandi meccs bírójának - videók

A románoknak is megadott egy vitatott 11-est.
Dudás Gábor 2016. június 19., vasárnap 14:31
Szerző: Dudás Gábor 2016. június 19., vasárnap 14:31

Akárcsak a Magyarország-Izland (1-1), úgy a Svájc-Románia (1-1) Eb-csoportmeccsen is vitatott büntetőt fújt be az orosz Szergej Karaszjov. Már a mieink mérkőzése előtt tudni lehetett, hogy egy "véreskezű" bíró fújja majd a sípot, a legutóbbi szezonban új becenévre tett szert emiatt (majdnem minden második meccsén kiosztott egy piros lapot átlagban) és kopaszsága miatt is: ő lett "az orosz Collina".

A svájci-román mérkőzésen meg is felelt hírnevének, egyrészt kiosztott hat sárgát, és a párizsi Parc de Princes-ben a svájciak reklamáltak hevesen, miután az orosz játékvezető a kölcsönösen egymást mezét húzó Lichtsteiner és Chipciu esetét büntetőt érő szituációként értékelte a találkozó 18. percében.

{div}{module Video_romantizi}{/div}

Szombaton, Marseille-ben pedig ismét furcsa helyzetben döntött megint kétes értékűen Karaszjov, amikor erősen vitatható 11-est ítélt meg Izland javára – ezúttal az első félidő 40. percében. Ezen a találkozón a 37 éves orosz játékvezető megint csak hat sárgát osztott ki egyébként.