Látott pozitívumokat a Ferencváros szélsője, de nehezen tudta feldolgozni a válogatott újabb vereségét a lefújást követően adott interjúban.
Lovrencsics Gergő végig a pályán volt a magyar-skót barátságos meccsen és így értékelte a történteket az M4 Sportnak.
- Nem könnyű nyilatkozni, mert megint kikaptunk. Amit próbáltunk új taktikát, az valamilyen szinten működött, hiszen nagyon kompaktak voltunk, egy kis figyelmetlenségből kaptuk a gólt, de azon kívül mentünk előre és próbáltunk javítani az előző meccsen. Úgy érzem, mindenki megértette, mit kell tennie. Menni kell tovább, ki kell szűrni a pozitívumokat és fel kell készülni szeptemberre. Szerintem mentálisan is szerettünk volna bizonyítani, meglátjuk...
bocsánat, a könnyeimmel küszködöm, elég volt a vereségekből!
Olvastad már?
Leekens: Kettőből semmi - kikapott a válogatott Skóciától is
A Kazahsztán elleni meccshez képest jobb játékot mutatott, de helyzetei ellenére gól nélkül zárt a nemzeti csapat a keddi barátságos meccsen (0-1). A 11-est is hibázó Skócia a második félidő elején döntötte el a találkozót. Videókkal!
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.