Fürjes Balázs, az építés irányításáért felelős kormánybiztos Csányi Sándor MLSZ-elnökkel körbevezette a Puskás Arénában Aleksander Ceferint, az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) első emberét.
Az UEFA elnöke a vasárnapi bejáráson elmondta, rendkívül elégedett az építkezés előrehaladásával, és már most nagyon várja a novemberi nyitómérkőzést.
A szlovén sportvezetőnek nincs kétsége afelől, hogy kiváló társházigazdája lesz a jövő nyári Európa-bajnokságnak Budapest, mely négy mérkőzésnek, köztük egy nyolcaddöntőnek ad majd otthont - olvasható a Puskás Aréna Facebook-oldalán, amely az alábbi fotókat is közzétette.



Neked ajánljuk
Átigazolások

Ferencváros
Saldanha átesett az orvosin
Arab sajtóhírek szerint átesett az orvosi vizsgálatokon és hamarosan hivatalosan is az Al-Wasl játékosa lesz a Fraditól távozó Matheus Saldanha.

DVTK
Középpályást igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Diósgyőr, hogy szerződtette a korábbi horvát utánpótlás-válogatott játékost, Ante Reguljicot.

MTK
Csenterics külföldön bizonyíthat
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, Csenterics Adrián egy átfogó megállapodás részeként az angol Brentford FC hálózatán tartozó spanyol klubnál, a Mérida AD-nál szerepel majd kölcsönben.