Izland ellen játssza a csapat a második meccsét az Eb-n. Kövesd nálunk!
Szerkesztő 2016. június 14., kedd 14:35
Szerző: Szerkesztő 2016. június 14., kedd 14:35

A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!

Izland - Magyarország 1-1 (Sigurdsson 40. - 11-esből, ill. Sævarsson 88. - öngól)

95. perc: Vége, 1-1!

91. perc: Nagy Ádám sárgul be.

90. perc: 4 perc ráadás.

88. perc: GÓÓÓÓLLLL!!!!!! EGYENLÍTÜNK! Nikolics tett középre egy labdát a jobb oldalról, Sævarssonról pattant a hálóba a labda. 1-1!!!

85. perc: Szalai jön Juhász helyére.

84. perc: Gudjohnsen be, Sigthórsson le.

83. perc: Kleinheisler is besárgul, reklamálásért.

81. perc: Kádár kap sárgát.

77. perc: Sævarsson rúgja fel Dzsudzsákot, sárga.

76. perc: Dzsudzsák szabadrúgása középre ment, pont a kapus kezébe.

75. perc: Finnbogason rántotta le az előretörő Guzmicsot, sárga.

73. perc: Ezúttal Kádár lövése ment mellé.

72. perc: Böde fordult le a védőjéről, majd lőtt, de a lapos lövést fogta a kapus.

69. perc: Finnbogason érkezett, Bödvarsson ment le.

66. perc: Dzsudzsák távoli szabadrúgása elsőre kipattant a kapusról, de utána összeszedte.

66. perc: Böde és Nikolics érkezett nálunk, Stieber és Priskin ment le.

65. perc: Gunnarsson jön le, Hallfredsson áll be.

60. perc: Egy bal oldali beadás után Sigthorsson fejelhetett veszélyesen, de mindezt lesről tette.

58. perc: Kleinheisler távoli lökete ment fölé.

56. perc: Egy látványos izlandi ollózás a tizenhatosunkon belülről, de veszélytelen volt.

54. perc: Megyünk előre, de az izlandiak jól védekeznek.

50. perc: Egy szabadrúgásfigura után Kleinheisler lőhetett a tizenhatos előteréből, de nem talált kaput.

46. perc: Folytatódik a meccs!

46. perc: Szünet, 1-0-ra vezet Izland.

45. perc: 1 perc ráadás.

42. perc: Gudmundsson kapott sárgát.

40. perc: GÓL, Sigurdsson értékesíti a büntetőt. 1-0.

{div}{module Video_izlandmagyar}{/div}

39. perc: Büntető. Király kiejtett egy labdát egy szögletet követően, egy izlandi Kádár mellett a földre került, amiért tizenegyest fújt a bíró.

38. perc: Egy labdavesztés után egyből ott termettek a kapunk előtt az izlandiak, Guzmics blokkolt.

34. perc: Kleinheisler vette célba a hosszút a tizenhatoson belülről, szép lövés volt.

34. perc: Kleinheisler tálalt Dzsudzsák elé, de óriásit mentettek előle.

31. perc: Király óriásit védett, Kádárról fordult le Gudmundsson, de a magyar kapus résen volt.

29. perc: Többet van a labda nálunk, de helyzetek továbbra sincsenek.

24. perc: Van elképzelés a játékunkban, egyelőre azonban a mezőnyben zajlik a játék.

17. perc: Dzsudzsák életerős bombájába Gunnarsson állt bele.

14. perc: Többet van nálunk a labda, de komolyabb helyzetünk még nem volt.

9. perc: Egy izlandi fejes, de fölé ment, Király rajta volt.

5. perc: Jól tartjuk meg a labdát, Gera beadásánál kellett nagyot mentenie egy izlandi védőnek.

1. perc: Megy a meccs! HAJRÁ, MAGYAROK!!!

A kezdőcsapatok:

- 8. perc: A beléptetés tragikus volt, több ezer magyar szurkoló rekedt kint az érthetetlenül lassú procedúra miatt. A magyarok gyerekeket engedtek előre, izlandiakat is. A rendezők semmit nem reagáltak, 100-as csoportokban engedtek be a szurkolókat, amikor több ezren szorongtak egy szűk területen.

- 20. perc: Így szólt a kultikus induló a magyar tábor jóvoltából!

{div}{module Video_azejjel}{/div}

- 30. perc: Összeakadtak a magyar szurkolók a biztonságiakkal.

{div}{module Video_balhe}{/div}

- 43. perc: Hangpárbajt tartott a két szurkolótábor a stadionban. Az izlandiak a mérések szerint 99,8 decibelre, míg a magyar drukkerek ennél magasabbra, 126,4 decibelre vizsgáztak.

{div}{module Video_hang}{/div}

- 45. perc: Megjelent mintegy 200 rohamrendőr, beálltak a magyar tábor elé.

- 48. perc: Izland jött először melegíteni, brutális füttyszó fogadta őket.

- 53. perc: Közben jött a hír: az UEFA fegyelmi eljárást indított az MLSZ-szel szemben.

- 55. perc: Úgy tűnik, szerencsére megnyugodtak a kedélyek: a jelek szerint a rendezők engedtek: átengedték a “sarokszektoron” át a drukkereket, így többen is átmentek a kapu mögé szurkolni.

- 60. perc: Sajnos balhé  a stadionban. Először úgy tűnt, hogy egymásnak este a stadion sarkában a magyar drukkerek, de vélhetően az történt, hogy a szervezők nem akarták átengedni azokat a csoportokat a kapu mögé, akiknek nem oda szólt a jegyük, és ebből alakult ki a több perces csetepaté. Hirtelen megjelent mintegy 50-100 rendező, ők próbálnak meg sorfalat állni.

- 80. perc: Megjött a magyar válogatott a pályára, zúgott a Ria, Ria, Hungária!

{div}{module Video_megjott}{/div}

- 82. perc: A magyar szurkolók már bevették Marseille-t - fotók, videók!

Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.
Figyelmeztetés a légiósoknak
Az NB I-es klub egy jogi szakértőn keresztül adott ki hivatalos közleményt a légiósok helyzetével kapcsolatban.