Élőben az Eb: Magyarország - Portugália

Kövesd az F-csoport meccseit nálunk!
admin 2016. június 22., szerda 15:07
Szerző: admin 2016. június 22., szerda 15:07

Magyarország - Portugália 3-3 (Gera 19., Dzsudzsák 47., 55., ill. Nani 42., C. Ronaldo 50., 62.)

Izland - Ausztria 2-1 (Bödvarsson 18., Traustason 94., ill. Schöpf 60.)

A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!

94. perc: Izland közben megnyeri a meccset, 2-1 nekik Traustason góljával.

93. perc: VÉGE! MAGYARORSZÁG CSOPORTELSŐ!

90. perc: 3 perc ráadás.

86. perc: Közel a vége, jól tartjuk magunkat a portugálok ellen.

86. perc: Ingason-Gudmundsson az izlandiaknál.

82. perc: Halldórsson sárga Izlandnál.

82. perc: Lovrencsics helyén Stieber folytatja.

81. perc: Nani helyén Danilo a portugáloknál.

80. perc: Traustason-Sigthórsson csere Izlandnál.

78. perc: Jantscher-Sabitzer csere az osztrákoknál.

78. perc: Árnason sárga az izlandiaknál.

71. perc: Izlandi csere: E. Bjarnason érkezik Bödvarsson helyére.

70. perc: Janko sárgult be az osztrákoknál.

70. perc: Németh érkezik Szalai helyére.

64. perc: ELEK! A magyar játékos lövése a kapufán csattant!

62. perc: GÓL, egy bal oldali beadást követően C. Ronaldo fejel a hálóba. 3-3.

61. perc: André Gomes helyén Quaresma a pályán.

60. perc: Ausztria kiegyenlít, Schöpf volt eredményes, 1-1!

60. perc: Mindent megtesznek az osztrákok, de Izland jól védekezik.

55. perc: Dzsudzsák sárgul be a gólörömért.

55. perc: GÓÓÓÓÓÓLLLLL!!!! MEGINT VEZETÜNK!!! Dzsuzsák duplázik! A szabadrúgása még elakadt az ismétlése megpattan, és a tizenhatoson kívülről a kapu bal oldalában köt ki a labda! 3-2!!!

{div}{module Video_dzsu2}{/div}

51. perc: Sigthórsson sárga lapot kap az izlandiaknál.

50. perc: Itt az egyenlítés, C. Ronaldo egy beadás után remek mozdulattal, sarokkal lőtt a hálóba. 2-2.

{div}{module Video_rona}{/div}

49. perc: ÓÓÓ! Lovrencsics éles szögből lőtt az oldalhálóba!

47. perc: GÓÓÓLLLL!!!!! MEGINT VEZETÜNK!!!! Dzsudzsák megpattanó szabadrúgása a hálóban köt ki. 2-1!!!

{div}{module Video_dzsu}{/div}

46. perc: Schöpf-Prödl csere az osztrákoknál.

46. perc: Cseréltünk a szünetben, Bese érkezett Gera helyére, a portugáloknál Moutinho helyett Renato Sánchez folytatja.

46. perc: Folytatódnak a meccsek!

46. perc: Szünet mindkét meccsen.

44. perc: André Gomes átlövését védte Király.

42. perc: GÓL, Nani kiegyenlít, egy éles lövés után a labda a jobb sarokban köt ki. 1-1.

{div}{module Video_nani}{/div}

40. perc: Betalálnak portugálok, de les miatt érvénytelen a gól szerencsére.

37. perc: KIMARADT! Dragović a jobb kapufára lőtte a büntetőt.

36. perc: BÜNTETŐ! Alabát rántotta vissza Skúlason sárgát is kap érte.

34. perc: Gera sárgul be, André Gomest rántotta vissza.

29. perc: C. Ronaldo távoli szabadrúgását ütötte ki Király.

28. perc: Juhász kap sárgát.

26. perc: Stabilan védekezünk, a portugálok nem találják a rést.

19. perc: GÓÓÓLLL!!!! Gera védhetetlenül bombáz a bal alsó sarokba egy felszabadítás után 18 méterről. 1-0!!!

{div}{module Video_magyarport}{/div}

18. perc: GÓÓL!!! Vezet Izland, Bödvarsson volt eredményes! 1-0!

{div}{module Video_izlandosztrak}{/div}

17. perc: Eddig stabil a magyar védelem, a portugálok nyomása ellenére.

13. perc: Guzmics rúgta fel Nanit, sárgát kapott.

11. perc: A szívbajt hozta az övéire az izlandi kapus, a hazagurított labdát Arnautovicba rúgta, óriási lehetőség volt.

8. perc: Király fog meg egy szöglet után egy portugál fejest.

7. perc: Jobban kezdtek a portugálok az első percekben, legutóbb azonban Dzsudzsák beadása után kellett Pepének felszabadítania.

2. perc: Hatalmas izlandi kapufa, Gudmundsson lövése csattant a lécen.

1. perc: Mennek a meccsek!

- 10. perc: Először játszik a magyar válogatott pirosban az Eb-n.

- 20. perc: Legalább 20 ezer magyar szurkoló lesz ott a portugálok ellen, egyre többen vannak már a stadionban!

- 50. perc: 50 perccel a kezdés előtt a magyar szurkolók már csaknem megtöltötték a kapu mögötti oldalt.