Dzsudzsák Balázs csapatkapitány meglehetősen feszülten fogadta, amikor Marco Rossi úgy döntött, hogy lecseréli az Azerbajdzsán elleni Eb-selejtező 71. percében.
Dzsudzsák Balázst a vasárnapi Eb-selejtező 71. percében váltotta Nagy Dominik. A csapatkapitány lejövetelekor Marco Rossi mellett elsétált, kezet nem fogtak a felek, bár az olasz szakember előbb felé nyújtotta a kezét, majd szavakkal is próbálta nyugtatni. Dzsudzsák még hátrafordulva mondott valamit - nem Rossinak címezve -, mielőtt leült volna a kispadra.
Ahol utána picit magába roskadva nézte végig a hátralévő perceket.
A találkozót követően elég feszülten nyilatkozó 32 éves és immáron 106-szoros válogatott szélsőt az esetről is beszélt. És rövidre is zárta a témát.

- Na ne kezdjük el ezt a semmiből jövő történetet...volt elég bajunk a héten. Szerettem volna játszani, ennyi, ez teljesen normális, ennyi történt
- fogalmazott Dzsudzsák a Groupama Aréna mixed zónájában.
Olvastad már?
Dzsudzsák a válogatottról: "Ezen a héten kibuktak azért olyan dolgok, amelyeket kezelnünk kell"
A magyar csapatkapitány picit feszülten és meglehetősen röviden értékelte az Azerbajdzsán elleni Eb-selejtezőt, utalva arra is, hogy rendbe kell tenni "dolgokat" a válogatottnál.
Elolvasom
Átigazolások
FTC
Keane-t a Slovan akarja
Komoly jelöltek a Slovan vezetőedzői posztjára: Robbie Keane is felkerült listára.
Puskás/Csákvár
Kooperáció
A Csákvár a következő idényben is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel az NB II-ben, azaz továbbra is kölcsönjátékosokkal, és kooperációs szerződéssel segítik az NB II-es csapatot a felcsútiak.
DVSC
Szezonértékelő
Két héten belül lesz meg a Debrecen új vezetőedzője, aki külföldről érkezik.