A 2018-as vb ősszel induló selejtezősorozatának eredményeitől függetlenül Bernd Storck marad a válogatott szövetségi kapitánya.
Ezt Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke jelentette ki a közmédiának adott exkluzív interjúban.
A teljes beszélgetést szombat este sugározza az M4 Sport, ebből közölt egy részletet csütörtök este az M1 aktuális csatorna híradója.
Az MLSZ elnöke kifejtette: a kapitány a saját stábjával, a saját taktikájával érte el a sikereket, ezért ő marad a szövetségi kapitány és a sportigazgató, bármilyen eredményt is érnek el az ősszel kezdődő vb-selejtezőkön.
A franciaországi Európa-bajnokságon nyolcaddöntős magyarok a vb-selejtezőkön a friss Eb-győztes Portugáliával, valamint Svájccal, Lettországgal, a Feröer-szigetekkel és Andorrával játszanak majd (MTI)
Átigazolások
Szpartak Moszkva
Stankovic-Csercseszov csere?
Az orosz Sport-Express információi szerint Sztanyiszlav Csercseszov is jelölt lehet Dejan Stankovic utódjának a Szpartak Moszkvánál.
Videoton
Újra Pető az edző
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: újra Pető Tamás irányíthatja a fehérvári csapatot.
Újpest II
Bodor helyett Erős
Mivel az Újpest II-t irányító Bodor Boldizsárt ideiglenesen kinevezték az első csapatnál, így a második együttes vezetését pedig az ősz utolsó két meccsére az U17-es vezetőedzőre, Erős Ronaldra bízták.