Csányi: "Storck felajánlotta a lemondását"- az MLSZ-elnök reakciója

Azt kérte Andorra után Csányi a német kapitánytól, hogy ne kommunikálja döntését.
Dudás Gábor 2017. június 16., péntek 9:03
Azt kérte Andorra után Csányi a német kapitánytól, hogy ne kommunikálja döntését.
Szerző: Dudás Gábor 2017. június 16., péntek 9:03
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bernd Storck szövetségi kapitány maradásának és második esélyének egyik legérdekesebb részlete az volt Csányi Sándor MLSZ-elnök csütörtök esti nyilatkozatában, amit a focivezér az M4 Sport azon kérdésére válaszolt, mely szerint a szövetség vezetésénél felmerült-e az, hogy Storcknak le kellett volna-e mondania az Andorra elleni vereséget követően?

Csányi így reagált a felvetésre:

- Nagyon szépen köszönöm, hogy ezt szóba hozta, mert ezzel nagyon sokan támadták a sajtóban. Nem hozta nyilvánosságra, hogy felajánlotta a lemondását, és én sem hoztam nyilvánosságra.

Nekem felajánlotta a lemondását, én pedig azt kértem, hogy ezt ne kommunikálja, hagyjon szabad kezet az elnökségnek, hogy eldöntsük, anélkül, hogy egy ilyen kérdésre vagy felajánlásra kelljen választ adnunk.

 

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz