Újra egy csapatban Dárdai Pál és Király Gábor – gálamérkőzéssel emlékeznek idősebb Dárdai Pálra

Jövő szombaton a PMFC stadionjában néz farkasszemet egymással a pécsi öregfiúk csapata és a Dárdai Team.
Nyikes Zoltán 2019. június 13., csütörtök 18:46
Jövő szombaton a PMFC stadionjában néz farkasszemet egymással a pécsi öregfiúk csapata és a Dárdai Team.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. június 13., csütörtök 18:46

A PMFC Öregfiúk Egyesület június 22-én, azaz jövő szombaton id. Dárdai Pál emlékestet szervez a PMFC stadionjában, ahol a PMFC öregfiúk csapata játszik a Dárdai Teammel - írja a pecsiujsag.hu.

A hazai csapatban többek között pályára lép Bodnár László, Megyeri Károly, Tomka János, Tököli Attila, Mészáros Ferenc, Jäkl Antal, vagy éppen Lőrinc Antal, míg a Dárdai Team kapuját Király Gábor őrzi majd, a mezőnyben pedig ifj. Dárdai Pált és gyermekeit, valamint Lőw Zsoltot, Fehér Csabát, Szélesi Zoltánt és Egressy Gábort is láthatják a kilátogató nézők.

A mérkőzés után a játékosoktól autogramot kérhetnek a szurkolók.

 

Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.
Tovább az összes átigazoláshoz