Újabb magyar fociklubnak lehet új tulajdonosa - sajtóhír

Ez a cég veheti meg a jelenleg az NB III-ban szereplő csapatot. Győr után Szegeden is tulajdonosváltás készül.
Dudás Gábor 2017. december 7., csütörtök 13:37
Ez a cég veheti meg a jelenleg az NB III-ban szereplő csapatot. Győr után Szegeden is tulajdonosváltás készül.
Szerző: Dudás Gábor 2017. december 7., csütörtök 13:37
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az ETO, illeve Borkai Zsolt győri polgármester szerdán jelentette be, hogy a budapesti székhelyű Ker-Gasztro Kft. lett az új tulajdonosa az ETO FC Győr labdarúgócsapatnak. Borkai Zsolt szerint a másodosztályban szereplő klub csődközeli helyzetbe került a felelőtlen gazdálkodás miatt, így elkerülhetetlen volt a váltás.

Mányi József, a Ker-Gasztro Kft. ügyvezetője elmondta, hogy a korábbi tulajdonos, az ETO Futball és Futsal Kft. ügyvezetője, Drucskó Zoltán szerdán délelőtt lemondott posztjáról.

Az Index információi szerint hamarosan egy újabb nagyobb múltú egyesület is új kézbe kerülhet: a tavaly még NB II-es, jelenleg NB III-as (a Közép-csoport 4. helyén álló) szegedi SZEOL SC-nél (az 1993-ban alapított Tisza Volán jogutódja) is tulajdonosváltás készül. A portál információi szerint bár eredetileg egy szegedi focihoz kötődő személy akarta megvenni a klubot, sőt már a megegyezésen is túl voltak a felek, ám végül mégis a Ridikül Magazin Kft.-hez került a csapat.

A teljes cikk itt olvasható - kattints!

Átigazolások
BVSC
Középpályás érkezett
A BVSC-Zugló bejelentette, hogy szerződtették az Iváncsától Ivády Pétert.
Újpest
Próbajáték
Az Újpestnél próbajátékon van a Sturm Graz korábbi játékosa, Tizian Scharmer.
MTK/Misleny
Új érkezők
A Kozármisleny meghatározó játékosa, Horváth Dániel szerződést kapott az MTK-tól. A 21 éves Vajda Roland játékjogát megszerezték a Puskástól, a játékost pedig kölcsönadták a Mislenynek.
Tovább az összes átigazoláshoz