Schäfer szépségdíjas gólt szerzett, de nem tudott nyerni a DAC a Szlovák Kupa elődöntőjében - videó

A Szlovák Kupa elődöntőjének első mérkőzésén a DAC Schäfer András góljával szerzett vezetést a Rózsahegy ellen, de a vendégek a hajrában egyenlítettek.
Privacsek András 2020. június 17., szerda 20:03
Szerző: Privacsek András 2020. június 17., szerda 20:03

Schäfer András, Kalmár Zsolt és Vida Máté is kezdőként kapott helyet Bernd Storck vezetőedzőtől a DAC-ban a Rózsahegy ellen.

A meccs embere Schäfer volt, aki a 10. percben egy szép cselsorozat végén talált a kapuba, majd negyedórával később egy távoli lökete a kapufán csattant. Úgy tűnt, a dunaszerdahelyiek megnyerik a meccset, a vendégek azonban a 84. percben egyenlítettek. Két perccel később Kalmár ziccert hibázott, így maradt az 1-1.

A visszavágót június 24-én, szerdán rendezik.