Rossi első Slovan elleni derbije következik - videók

Marco Rossi vezette DAC vasárnap este a Slovan vendége lesz Pozsonyban. A két csapat legutóbbi meccsét nem akármilyen körülmények között nyerték a szerdahelyiek.
Privacsek András 2017. augusztus 13., vasárnap 11:43
Marco Rossi vezette DAC vasárnap este a Slovan vendége lesz Pozsonyban. A két csapat legutóbbi meccsét nem akármilyen körülmények között nyerték a szerdahelyiek.
Szerző: Privacsek András 2017. augusztus 13., vasárnap 11:43

Négy hónap és négy nap telt el az „égszínkékek” elleni legutóbbi mérkőzéstől, ám Pavol Šafranko utolsó pillanatban szerzett három pontot érő fejesgólját nehéz lenne elfelejteni. Április 8-án a két együttes jubileumi, 50. egymás elleni találkozóján, a dunaszerdahelyi Aréna telt háza előtt a kilencedik győzelmét aratta a DAC a Slovan felett.

- Ez már a múlt, bár nagyon szép. Egy új szezon kezdődött, mi pedig egy új történetet írunk. Úgy gondolom, hogy jól felkészültünk a rangadóra. A kupamérkőzéssel együtt már négy sikeres találkozónál járunk, és fel vagyunk tüzelve, egy újabb jó eredményre éhezünk. Mindig azt mondom, hogy ha mindegyikünk százszázalékos teljesítményt nyújt a pályán, akkor bármelyik ellenfelet képesek vagyunk legyőzni - mondta Pavol Šafranko, a DAC támadója az fcdac.sk-nak.

Az áprilisi győztes gól 2.06-tól:

A meccs utáni ünneplés még mindig hidegrázós:

Neked ajánljuk
Átigazolások
Kozármisleny
Érkezők és távozó
Hivatalos közösségi oldalán jelentette be a klub, hogy távozott a csapatot 2023 óta erősítő Horváth PéterKocsis Dominik viszont aláírt, míg Vajda Roland kölcsönben érkezett.
ZTE FC
Megérkezett a brazil védő
Az előzetes külföldi sajtóhíreknek megfelelően csatlakozik a klubhoz Diego Borges, a Santos utánpótlásában nevelkedett fiatal hátvéd, miután hároméves szerződést kötöttek vele.
Vasas
Kölcsönadás a BVSC-nek
A Vasas fiatal támadója, Horváth Szabolcs a több játéklehetőség érdekében – az idény végéig – a BVSC-Zugló együttesében, kölcsönszerződéssel folytatja a szezont.
Tovább az összes átigazoláshoz