Pintérnek is része van az Eb-kijutásban, ennyi pénzt kap a válogatott - ez történt ma

A nap legfontosabb hírei.
Szerkesztő 2016. június 12., vasárnap 17:23
A nap legfontosabb hírei.
Szerző: Szerkesztő 2016. június 12., vasárnap 17:23

 Eb: A nyereség 30 százalékát kapják meg Dzsudzsákék

A főtitkár, Vági Márton a 16 közé várja a válogatottat az Európa-bajnokságon. A részletek itt.

Pintér: Ezt a válogatottat 95%-ban én raktam össze

A Mezőkövesddel feljutott szakember szerint amennyien utálják, annyian szeretik is, sokan azért nem kedvelik, mert a Fradiban játszott. A teljes interjú itt.

Három dologgal verhetjük meg az osztrákokat - erre jutottak

Az egyik játékos, Florian Klein elmondta, mire jutottak a videóelemzés alapján.

Storck: "Meg akarjuk mutatni, hogy nem véletlenül jutottunk idáig"

Király Gábor számára jó emlékűek az osztrákok, Nagy Ádámnak nem az a célja, hogy eladja magát. Sajtótájékoztató.

Kahn nekiment Kassainak az Eb-nyitómeccs után

Urs Meier és Oliver Kahn is bírálta a magyar bírót a francia-román meccset követően.

Király Gábor nadrágjával foglalkozik az UEFA

Király Gábor mackónadrágjával foglalkozik az UEFA hivatalos honlapja, de természetesen szóba kerül egy leendő rekordja is.

Átigazolások
FTC
Pesic távozóban
Egybehangzó sajtóhírek szerint Aleksandar Pesic napokon belül a török másodosztályú Amedsporhoz kerülhet: a játékos és a klub már megegyezett, az átigazoláshoz a Ferencváros jóváhagyása hiányzik.
Mezőkövesd
Hornyák Csaba
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően a DVSC 19 éves balhátvédje, Hornyák Csaba - a tavalyi évhez hasonlóan - tavasszal újra a Mezőkövesd csapatát segítheti kölcsönben.  
Fradi
Botka jövője
Információink szerint Botka Endre kapcsán olasz ajánlatokat merültek fel, de a Budapest Honvédnál is szóba került a Ferencváros játékosa.
Tovább az összes átigazoláshoz