Visszakapta nevét az NB I-ből kizárt csapat

Az NB III-ban már ismét KTE néven szerepel a kecskeméti felnőtt csapat, de a helyi akadémia is felveszi a patinás nevet.
Dudás Gábor 2018. július 9., hétfő 16:50
Az NB III-ban már ismét KTE néven szerepel a kecskeméti felnőtt csapat, de a helyi akadémia is felveszi a patinás nevet.
Szerző: Dudás Gábor 2018. július 9., hétfő 16:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az egyesülettel történő sikeres egyeztetéseket követően a kecskeméti csapat újra Kecskeméti TE néven szerepelhet, immáron az NB III-ban. A korábbi NB I-es csapatot működtető kft. a 2015-16-os idény végén veszítette el a nevet és az élvonalbeli tagságot is, amikor a lilák nem kaptak licencet és csak a megyei bajnokságban tudtak elindulni, immár Kecskeméti LC néven.

A friss bejelentés szerint felnőtt csapat mellett az utánpótlás is felveszi a nevet, az újonnan megalakuló Kecskeméti Labdarúgó Akadémia Nonprofit Kft. csapatai a KTE Labdarúgó Akadémia nevet fogják viselni a bajnokság során - számolt be a kecskemetite.hu oldalán.

Átigazolások
Újpest
Szappanos befutott
A Csakfoci május közepi hírének megfelelően Újpestre szerződött a Puskás Akadémia magyar válogatott kapusa, Szappanos Péter.
Fradi
Maiga hosszabbított
Gyakorlatilag a teljes előző szezont ki kellett hagynia sérülés miatt Habib Maigának, aki most szerződést hosszabbított a zöld-fehérekkel.
Kecskemét
Új igazolás
A KTE szerződtette a Kozármisleny 32 éves hátvédjét, Gajág Gergőt, aki korábban, az NB II-ben összesen 105 meccsen lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz