Öt hónap után menesztették Urbán Flóriánt

Már nem ő a megye egyes csapat vezetőedzője.
Mokány Lajos 2017. május 18., csütörtök 17:20
Már nem ő a megye egyes csapat vezetőedzője.
Szerző: Mokány Lajos 2017. május 18., csütörtök 17:20

Hiába szerzett a legutóbbi öt bajnokin hét pontot a Pest megyei I. osztályban a bentmaradásért harcban lévő Nagykőrösi Kinizsi, a hétvégén esedékes, Taksony elleni idegenbeli találkozón már nem a korábbi 40-szeres válogatott Urbán Flórián ül a kispadon – írja a „Foci a köbön”.

A blog értesülései szerint a Belgiumot is megjárt korábbi kiváló újpesti labdarúgóval kedden közölték, hogy megválnak tőle, és a szakvezető az elköszönés tényét meg is erősítette, ám hozzátette, miután jelenleg számára még nem ismert a klubvezetés indoka, éppen ezért egyelőre nem kívánja kommentálni a vele történteket. Urbán decemberben állt munkába a megye egyes csapatnál, megbízatása azonban most véget ért.

Érdekesség egyébként, hogy az Urbán utódjaként érkező majdani új vezetőedző lesz majd a hatodik(!), aki ebben a szezonban a Nagykőröst irányítja.

Átigazolások
Légiósok
Dárdai Márton
A Bild szerint az Augsburg (ismét) érdeklődik Dárdai Márton iránt.
Szpari/Loki
Muhamed Tijani
A DVSC ajánlatot tett Muhamed Tijani játékjogáért, azonban a Slavia Praha elutasította azt - értesült a Csakfoci cseh forrásból.
ETO/Fradi
Gruber Zsombor
Az Öltözőn Túl szerint a győri születésű, jelenleg ferencvárosi Gruber Zsombor az ETO lehetséges nyári igazolása lehet, azonban a goal.com cáfolta ezt az értesülést.  
Tovább az összes átigazoláshoz