Komoly változás jön az NB III-ban - így döntött az MLSZ

Már szeptembertől változik a kiírás a harmadosztályban - levelet küldött a kluboknak a szövetség.
Dudás Gábor 2018. augusztus 7., kedd 20:08
Már szeptembertől változik a kiírás a harmadosztályban - levelet küldött a kluboknak a szövetség.
Szerző: Dudás Gábor 2018. augusztus 7., kedd 20:08
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hivatalos levelet kaptak a harmadosztályú csapatok a Magyar Labdarúgó Szövetségtől, illetve annak Versenyigazgatóságától, két nappal az új szezon első fordulója után:

"Ezúton tájékoztatom, hogy az MLSZ Versenybizottsága Főtitkári utasítás alapján a 2018-2019. évi NB Ill. osztályú Férfi Felnőtt nagypályás labdarúgó bajnokságban a szombati napra kiírt bajnoki mérkőzéseket 2018. szeptember 01. napjától (5-30. fordulók) egységesen vasárnapi napra helyezi át" - olvasható az MLSZ által küldött üzenetben.

Az NB III-ban eddig szombaton és vasárnap rendezték a mérkőzéseket, ezt egységesítette most a szövetség, az NB II menetrendjével megegyező módon. Az NB I-es mérkőzéseket néhány forduló múlva már ugyancsak egységesen és szombatonként fogják megrendezni néhány kivételtől eltekintve.

Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz