Komoly változás jön az NB III-ban - így döntött az MLSZ

Már szeptembertől változik a kiírás a harmadosztályban - levelet küldött a kluboknak a szövetség.
Dudás Gábor 2018. augusztus 7., kedd 20:08
Már szeptembertől változik a kiírás a harmadosztályban - levelet küldött a kluboknak a szövetség.
Szerző: Dudás Gábor 2018. augusztus 7., kedd 20:08
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hivatalos levelet kaptak a harmadosztályú csapatok a Magyar Labdarúgó Szövetségtől, illetve annak Versenyigazgatóságától, két nappal az új szezon első fordulója után:

"Ezúton tájékoztatom, hogy az MLSZ Versenybizottsága Főtitkári utasítás alapján a 2018-2019. évi NB Ill. osztályú Férfi Felnőtt nagypályás labdarúgó bajnokságban a szombati napra kiírt bajnoki mérkőzéseket 2018. szeptember 01. napjától (5-30. fordulók) egységesen vasárnapi napra helyezi át" - olvasható az MLSZ által küldött üzenetben.

Az NB III-ban eddig szombaton és vasárnap rendezték a mérkőzéseket, ezt egységesítette most a szövetség, az NB II menetrendjével megegyező módon. Az NB I-es mérkőzéseket néhány forduló múlva már ugyancsak egységesen és szombatonként fogják megrendezni néhány kivételtől eltekintve.

Átigazolások
Olaszország
Costantinót kinevezték
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Costantino (legutóbb Bishkek City) lett az U16-os olasz válogatott új szövetségi edzője.
Honvéd
Marad a fiatal
Három évvel meghosszabbította a szerződését a klub 17 éves támadója, Kovács Erik.
Zalaegerszegen folytatja
Tiago Peñalba
Tiago Peñalba magyarországi átigazolása után mintegy 500 millió argentin pesót kaphat korábbi klubja.
Tovább az összes átigazoláshoz