Fotó: facebook.com/andrashida

Gyász: Hiába volt defibrillátor, elhunyt az edzésen a 18 éves magyar játékos

A 18 esztendős labdarúgót defibrillátorral is próbáltak újraéleszteni, de sajnos nem tudták megmenteni az életét.
Nyikes Zoltán 2021. június 22., kedd 11:12
Fotó: facebook.com/andrashida
A 18 esztendős labdarúgót defibrillátorral is próbáltak újraéleszteni, de sajnos nem tudták megmenteni az életét.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. június 22., kedd 11:12
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Tragikus hírről számolt be hétfő éjszaka az NB III-ba visszajutott Tarr Andráshida SC közösségi oldala: a nyári pihenő utáni első tréningen rosszul lett a 18 éves Hegedüs Viktor Marcell, akit társai azonnal elkezdtek újraéleszteni.

A sportkomplexum rendelkezik defibrillátorral, amit szintén használtak és az időközben értesített mentők a kiérkezésig segítséget is adtak ehhez, majd a helyszínre érkezve már ők küzdöttek hosszú ideig a fiatal játékos életéért, de hiába, a fiatal játékos elhunyt - írja a zaol.hu.

Hegedüs Viktor Marcell az előző szezon során tíz alkalommal szerepelt a megyei bajnokságot megnyert felnőtt együttesben, a regionális, Észak-nyugati bajnokságban szereplő U19-es együttesnek pedig alapembere volt. A tragikus hírről szintén beszámolt a ZTE hivatalos oldala is, mivel az elhunyt labdarúgó korábban a zalaiak utánpótlásában is játszott.

Átigazolások
BVSC
Középpályás érkezett
A BVSC-Zugló bejelentette, hogy szerződtették az Iváncsától Ivády Pétert.
Újpest
Próbajáték
Az Újpestnél próbajátékon van a Sturm Graz korábbi játékosa, Tizian Scharmer.
MTK/Misleny
Új érkezők
A Kozármisleny meghatározó játékosa, Horváth Dániel szerződést kapott az MTK-tól. A 21 éves Vajda Roland játékjogát megszerezték a Puskástól, a játékost pedig kölcsönadták a Mislenynek.
Tovább az összes átigazoláshoz