Elszabadultak az indulatok a magyar bajnokin, miután a játékvezető nem adta meg a vendégek szabályos gólját - videó

Három piros lap is született a Veszprém-Tatabánya bajnokin azután, hogy a játékvezető nem adta meg a vendégek gólját.
Póczik Dávid 2022. április 18., hétfő 18:05
Három piros lap is született a Veszprém-Tatabánya bajnokin azután, hogy a játékvezető nem adta meg a vendégek gólját.
Szerző: Póczik Dávid 2022. április 18., hétfő 18:05

A labdarúgó NB III Nyugati csoportjában a Veszprém 3-1-s győzelmet aratott hazai pályán a Tatabánya ellen. A mérkőzés egésze igencsak feszült hangulatot hozott, miután a 21. percben Árvai fejese után a labda a kapu belső hálótartó vasáról pattant ki, de a játékvezető nem ítélt gólt.

Az eset után a tatabányaiak vezetőedzője, Bekő Balázs és több csapattag azonnal reklamált a játékvezetőknél, mire a bíró Bekő Balázst és Gyürki Gergely játékost azonnali piros lappal kiállította. Míg Módi Viktort a kispadról küldte el a játékvezető. Az esetet követően a Tatabánya az MLSZ-hez fordul - olvasható a klub Facebook bejegyzésében.

- Győzni jöttünk Veszprémbe, de sajnos az ismert körülmények miatt ez ma nem sikerült - nyilatkozta Bekő Balázs a mérkőzés után.

Az eset 00:36-tól látható:

A meg nem adott gól utáni pillanatok:

A Veszprém a tabella harmadik helyén áll, míg a Tatabánya hetedik.

Átigazolások
FTC
Kiszemelt
A Markaj News értesülései szerint az FTC érdeklődést mutat a 19 éves Tufail Shinwari iránt. A háromszoros pakisztáni válogatott támadó középpályás jelenleg a Karachi United futballistája.
Légiósok
Yaakobishvili Antal
Elképzelhető, hogy Yaakobishvili Antal a következő szezonban is a Tenerifénél marad, ugyanakkor az sem kizárt, hogy a Girona visszarendeli, és értékesíti őt a spanyol első- vagy másodosztályba. (NSO)
DVSC/MLSZ
Kemenes Szabolcs érkezik
A Csakfoci értesülései szerint Kemenes Szabolcs távozik az U19-es válogatott éléről és Debrecenben lesz utánpótlás-sportigazgató.
Tovább az összes átigazoláshoz