A Komárom irányítását veszi át a korábbi szövetségi kapitány.
Eddig csalódást keltő teljesítményt nyújt az NB III Nyugati csoportjában a Komárom VSE. Az eddig lejátszott 11 mérkőzésen csak 4 pontot szerzett a csapat.
A szombati Sárvár elleni hazai pályán elszenvedett 3-2-es vereség végleg megpecsételte Vigh László vezetőedző sorsát. A kemma.hu információi szerint a szakember az utánpótlásban folytatja, a helyét az eddigi szakmai igazgató, Bozsik Péter veszi át. Az 54 éves tréner legutóbb az NB II-ben szereplő Tatabányánál volt vezetőedző, de irányításával nem tudtak bent maradni a másodosztályban.
Átigazolások
Ajka
Távozó
Szerződést bontott az Ajka védője, Nagy Nikolasz, aki 2026 januárjában csatlakozott a kerethez, és a tavaszi szezon során 9 alkalommal szerepelt a klub színeiben.
Légiósok
Balogh Botond
Sajtóhírek szerint Balogh Botondért tett hivatalos ajánlatot a török élvonal újonca, a Corum FK.
Fradi
2 kapus hosszabbított
Szécsi Gergő és az előző szezonban a Soroksár keretében kölcsönben szereplő Őri Levente is szerződést hosszabbítottak a Ferencvárossal. (fradi.hu)