Bombagóllal búcsúzott a fiatalon visszavonuló vébé-bronzérmes támadó - videó

Dudás Ádám remek gólt szerzett a Sárvár elleni bajnokin.
Budai László 2017. május 29., hétfő 15:07
Dudás Ádám remek gólt szerzett a Sárvár elleni bajnokin.
Szerző: Budai László 2017. május 29., hétfő 15:07

Amint arról mi is beszámoltunk, sorozatos sérülései miatt visszavonul a labdarúgástól a 28 esztendős Dudás Ádám. Az ETO-ban szereplő játékos az elmúlt hétvégén egy hatalmas, Sárvár ellen szerzett bombagóllal búcsúzott a profi karriertől.

Az idén NB III-as bajnoki címet is szerzett Dudás marad a győriek alkalmazásában, és masszőrként dolgozik a jövőben.

 
Átigazolások
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.
Diósgyőr
Vignjevicet menesztették
A Diósgyőr szombaton késő este jelentette be, hogy menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt.
Nyíregyháza
Bódog távozhat?
A Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás az M4 Sport kamerái előtt elmondta, tárgyalt a tulajdonossal, de nem sikerült megállapodniuk a folytatásról.
Tovább az összes átigazoláshoz