Az Újpest második csapata a Tiszaújváros gárdáját fogadta az NB III Keleti csoportjának legutóbbi fordulójában, a találkozó furcsa közjátékkal ért véget.
A találkozót télies, enyhén fagyos időben rendezték meg, de nem a pályán látottak miatt volt visszhangja az összecsapásnak.
“A mérkőzést követően a rendezők fenyegették és bántalmazták játékosainkat, mely számunkra elfogadhatatlan viselkedés”- olvasható a Tiszaújváros FC honlapján. A klub “szégyenletesnek” ítéli a lefújás után történteket.
A mérkőzés egyébként 1-1-s döntetlennel zárult, a Tiszaújváros maradt 5. a tabellán, míg az Újpest II. a 11. helyet foglalja el.
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvilit bemutatták
Bemutatták új klubjánál, a spanyol másodosztályú UD Almeríánál a Barcelonától - egyelőre kölcsönben - leigazolt magyar válogatott kapust, Yaakobishvili Áront.
Szpari
Új csatár érkezik?
Állítólag megvan a Nyíregyháza új csatára: Marko Regza érkezhet a Szparihoz.
Megye II
Simon András
Simon András labdarúgóként a megye II-es Bágyogszovátban folytatja, ezzel párhuzamosan az NB II-es Gyirmótnál dolgozik utánpótlás-edzőként.