A Szpari elkerülhető gólt kapott, amit nem hagyott szó nélkül a mester.
A Nyíregyháza 3-1-re legyőzte az orosz FK Gazovik Orenburg U21-es együttesét. Véber György csapata azonban kapott egy finoman szólva is elkerülhető gólt. A rangado.hu szúrta ki, hogy a találat után a tréner - jól hallhatóan - trágár szavakkal teljesen lehordta játékosát.
A videón 0.20-tól a jelenet
Átigazolások
Honvéd
Válogatott kapus érkezhet
A vb-t sérülés miatt kihagyó 30 éves bosnyák válogatott kapus, Osman Hadzikic a horvát Slaven Belupótól igazolhat a Kispest-Honvédhoz. (Nemzeti Sport)
ETO
Befutott az afrikai csatár
Modou Lamin Marong az előző szezonban 27 bajnokin 10 gólt lőtt és 6 gólpasszt adott a szlovák másodosztályban. Most az MLSZ adatbankja szerint Győrbe szerződött.
Légiósok
Szoboszai szerződése és a Real
Egy angol portál szerint Szoboszlai Dominik új liverpooli szerződése még korántsem jelenti azt, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya hosszú távon is az Anfielden marad.