Végleg megveszi a Vasas az egyik legjobb fiatal magyar középpályást

A Vasas - élve a tavaly nyáron kötött kölcsönszerződésben foglalt opciós vételi jogával - végleg leigazolja a sokszoros utánpótlás-válogatott játékost, Hinora Kristófot az MTK Budapest együttesétől.
Dudás Gábor 2019. június 13., csütörtök 9:17
A Vasas - élve a tavaly nyáron kötött kölcsönszerződésben foglalt opciós vételi jogával - végleg leigazolja a sokszoros utánpótlás-válogatott játékost, Hinora Kristófot az MTK Budapest együttesétől.
Szerző: Dudás Gábor 2019. június 13., csütörtök 9:17

A pénteki bejelentés szerint végleg átigazol a Vasashoz Hinora Kristóf, aki tavaly nyáron került kölcsönben az MTK-tól Angyalföldre - most kivásárolják.

A 21 éves középpályás alapember volt a piros-kékeknél, 27 NB II-es találkozón játszott és 3 gólt szerzett. Hinora fiatalabb kora ellenére az U21-es válogatottban is meghatározó játékosnak számított az előző idényben.

Domonyai László, a Vasas FC klubigazgatója szerint a fiatal játékos leigazolása jelképezi a klub filozófiáját.

- Hinora Kristóf pályafutását 12 éves kora óta követem. Az, hogy kivásároljuk élő szerződéséből mutatja, hogy a Vasas mennyire sokat lát Hinora Kristófban és milyen elvárásaink vannak felé.  Az átigazolása jelképezi a klubfilozófiánk szerinti építkezést, és a fiatal tehetségek iránti elkötelezettségünket - nyilatkozta a klubhonlapnak a vezető.

Átigazolások
Légiósok
Barkóczi bontott Brazíliában
Barkóczi Benedek szerződést bontott a brazil Santa Fével, mert a klub nem teljesítette a járulékfizetést, így a magyar támadó nem kapott munkavállalási engedélyt. Jelenleg szabadon igazolható.
Brentford
Sallai Roland
Törökországi források szerint Sallai Rolandot a Premier League-ben szereplő Brentford látná szívesen, de a Galatasaray csak komoly összegért engedné el őt.
Sion
Vanczák Vilmos
A korábbi 79-szeres magyar válogatott Vanczák Vilmos a svájci élvonal hatodik helyén álló FC Sion másodedzője lett.    
Tovább az összes átigazoláshoz