Óriási Vasas-feltámadás: 0-3-ról nyertek a Sturm ellen - videó

Egy gyenge és egy parádés félidő után 4-3-ra nyert a Vasas az osztrák bajnokság legutóbbi bronzérmese, a Sturm Graz ellen.
Privacsek András 2017. június 21., szerda 20:53
Szerző: Privacsek András 2017. június 21., szerda 20:53

Az első 20 percben egyenrangú ellenfelei voltak a piros-kékek a Sturmnak, majd az osztrákok megrázták magukat és 15 perc alatt lőttek három gólt.
A szünet után azonban feljavult a Vasas játéka, a 68. percben Ádám szögletét követően az új szerzemény, a cseh Vít Benes fejelt  a kapuba. Nem sokkal később egy kipattanót után Vida 30 méterről hatalmas gólt lőtt a felsőbe.

A 83. percben egyenlített a magyar együttes: Pavlovot vágták fel a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt Ádám magabiztosan értékesítette. A hajrában az angyalföldiek megszerezték a győztes gólt is, miután Murka fejelt közelről a hálóba - írja a vasasfc.hu.

Sturm Graz – Vasas 3-4 (Alar 23, Zulechner 30., Röcher 37., ill. Benes 68., Vida 73., Ádám 83. – 11-esből, Murka 88.)