NB II: Súlyosan megsérült a Vasas játékosa

Litauszki Róbert szárkapocscsontja az angyalföldi csapat edzőmérkőzésén tört el.
Csakfoci Admin 2021. július 1., csütörtök 21:20
Litauszki Róbert szárkapocscsontja az angyalföldi csapat edzőmérkőzésén tört el.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. július 1., csütörtök 21:20

Súlyos sérülést szenvedett az NB II-ben szereplő Vasas 31 éves védője, Litauszki Róbert - derül ki a klubhonlap beszámolójából.

Az angyalföldi együttes rutinos hátvédje a szerdai, 1-0-s hazai sikerrel végződött Vasas - KFC Komárno edzőmérkőzésén sérült meg.

Litauszki a 15. percben Tóth Gáborral ütközött, a szerencsétlen találkozás pedig a Vasas-játékos szárkapocscsont-törésével végződött.

A korábban Újpesten és a lengyel Cracovia Krakówban is futballozó Litauszki felépülése várhatóan hosszú időt vesz majd igénybe.

Átigazolások
Légiósok
Szalai Attila
Arról cikkeznek, hogy kérdőjelessé vált Szalai Attila jövője a Kasimpasában.
DAC/ETO
Csinger Márk
Jan Van Daele, a DAC ügyvezető igazgatója: "Csinger a mi kötelékünkbe tartozik, hosszabbítottunk vele 2028-ig. A következő időszak nem arról fog szólni, hogy eladjuk a Ferencvárosnak.” (M4)  
MTK
Polyák Balázs
Polyák Balázs, az MTK klubmenedzsere szerint télen nem várható nagy változás: játékoseladás nincs tervben, az érkezők száma arányos lesz a távozókéval, de a vezetőség és az "élet eseményei" mindezt felülírhatják.
Tovább az összes átigazoláshoz